Animator na komunie w Warszawie
ANIMATOR NA KOMUNIĘ – KOMUNIA Z ANIMATOREM CZY BEZ?

Animacje komunijne dla dzieci cennik usług

MINI

2 godziny

 do 10 dzieci 


Cena 600 zł
KOLEJNE DZIECKO +35

MAXI

3 godziny
 do 20 dzieci 


Cena 1100 zł
KOLEJNE DZIECKO +40

PREMIUM

5 godziny

 do 30 dzieci 

Cena 2300 zł
KOLEJNE DZIECKO +60

Zapewniamy rozrywkę dla dzieci na każdym rodzaju imprezy

Animator dla dzieci na komunie, na chrzciny - Warszawa

Komunia Święta to mega fajna impreza dla wszystkich rodzin i ich bliskich bliskich! Ten super ważny moment w życiu musi być mega dobrze uczczony!

Jako specjaliści w super zabawnej robocie, zrobimy dla Ciebie niesamowite animacje na Twojej komunii. Stworzymy mega fajną i bezpieczną atmosferę, gdzie będziemy się świetnie bawić! Po oficjalnej części imprezy, nasi super animatorzy z Świat Wrażeń będą zajmować dzieciamy, organizując dla nich mega fajne atrakcje i super zabawne gry!

Dzięki naszym różnorodnym animacjom i super zabawnym warsztatom, komunia będzie mega wyjątkowa! Nasz animator zadba o to, żeby wszyscy, nie tylko ja i moi koledzy, ale też mamy, tatusiowie, babcie i dziadkowie świetnie się bawili razem!

Mając naszego super fajnego animatora, gwarantujesz sobie mega udaną imprezkę! Nasz doświadczony zespół stworzy dla nas super plan działania, dostosowany do tego ile nas jest i co możemy robić. A nasi animatorzy są super pasjonatami, którzy zawsze dają z siebie wszystko, korzystając z kolorowych gadżetów i rekwizytów, które wyglądają super na zdjęciach!

Razem na komunii stworzymy super miejsce, gdzie będziemy się świetnie bawić! To właśnie dlatego, że imprezy z animatorem są mega hitem na komuniach!